Zajímá Vás, co je nového ve využívání umělé inteligence v denní praxi v průmyslu, energetice, ochraně životního prostředí, zdravotnictví i veřejné bezpečnosti?  Zajímáte se navíc o téma česko-ukrajinské spolupráce? Přijďte na AI Fórum Česko & Ukrajina.

CzechInno jako součást své dlouhodobé podpory pro Ukrajinu a spolupráce s ukrajinskými partnery pořádá ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvem zahraničních věcí ČR a za jejich laskavé podpory AI Fórum Česko & Ukrajina, které se bude konat 24. dubna od 9:00 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Na Františku v Praze.

V rámci akce uslyšíte novinky:

  • Ke strategické i finanční podpoře česko-ukrajinské spolupráce v oblasti digitálních inovací a specificky umělé inteligence.
  • K tématu využívání AI v soukromé i veřejné sféře se zvláštním zřetelem na AI řešení pro Průmysl, Ochranu životního prostředí a zemědělství, zdravotnictví a veřejnou bezpečnost.
  • Zcela konkrétních AI řešeních, které my, Češi, můžeme ukrajinské straně nabídnout prostřednictvím aktivit našich firem
  • Konkrétních požadavcích strany ukrajinské od firem a organizací, které se do akce zapojují.

Program AI Fóra Česko & Ukrajina je zasazen do kontextu mise Umělá inteligence podpořené z programu PROPED 2024, v jejímž rámci přicestuje do ČR skupina ukrajinských expertů na téma AI, kteří mají zájem o bezprostřední spolupráci s českými partnery.
Se svou registrací neváhejte, počet míst pro účastníky na místě samém je omezen a akce se tentokrát koná pouze fyzicky na místě samém.
Prosím, vezměte na vědomí, že hlavním pracovním jazykem akce je angličtina.

Těšíme se na Vás ve středu 24. dubna v překrásném Skleněném sále budovy Ministerstva průmyslu a obchodu ČR!