Šest českých EDIH zve své polské protějšky do Ostravy

Šest českých EDIH zve své polské protějšky do Ostravy

Jak jsou na tom v oblasti digitalizace firmy v česko-polském příhraničí? Jsou nové technologie pro malé a střední firmy srozumitelné, využitelné a přístupné, nebo z nich stále mají obavy? Pracují ve svých obchodních modelech s možnostmi, které jim nabízí digitální transformace, nebo spoléhají spíše na osvědčené přístupy? Tyto a další otázky budou zodpovězeny na setkání českých a polských EDIH v Ostravě.

číst více
Uzávěrka přihlášek do soutěže Vizionáři 2023 se blíží!

Uzávěrka přihlášek do soutěže Vizionáři 2023 se blíží!

Praha, 23. října 2023 – Nejlepší čeští inovátoři mají poslední příležitost zaslat své přihlášky do soutěže VIZIONÁŘI 2023. Inovativní výrobky, postupy a služby mohou hlásit firmy, podnikatelé, organizace i jednotlivci. Odborná porota vybere ty nejzajímavější projekty, které představují novinky na trhu a mohou přinést reálný užitek společnosti. Třináctý ročník projektu Vizionáři je pořádán českým nevládním neziskovým sdružením CzechInno. Slavnostní vyhlášení ocenění v projektu Vizionáři 2023 se uskuteční v Praze 6. prosince letošního roku.

číst více
V Ústí nad Labem proběhla akce EDIH Twister Vol. III

V Ústí nad Labem proběhla akce EDIH Twister Vol. III

V Inovačním centru Ústeckého kraje se 21. září 2023 konala česko-německá informační, kontaktní a networkingová akce EDIH Twister Vol. III. Tato akce představila služby Evropských center pro digitální inovace (EDIH) a jejich partnerů, které podporují digitální transformaci malých a středních firem v česko-německém příhraničí.

číst více

Smart Business Festival

Chceme nabídnout širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání při využití technologických, sociálních a ekonomických inovací.
Více o projektu

Smart Export Hub

Největší letošní akce Smart Export Fórum nabízí Vaší firmě osobní setkání s významnými exportéry z Japonska, Jižní Koreji a Singapuru a oblastí Hongkongu a Tchaj-wanu.

Vizionáři

Projekt Vizionáři vznikl již před 9 lety a jeho cílem je ocenit přední české firmy, podnikatele a konkrétní autory inovativních produktů, výrobků, postupů či služeb.
Více o projektu

Digitální Transformace CZ 2020

Podpořte svoji digitální zralost! Umožníte Vaší firmě plynulý a bezpečný přechod k digitálním technologiím a dosáhnout tak výrazně lepších výsledků při svém podnikání.