V Praze se uskutečnilo historicky první česko-ukrajinské AI Fórum

V Praze se uskutečnilo historicky první česko-ukrajinské AI Fórum

Praha, 26. dubna 2024: Končí čtyřdenní návštěva ukrajinských expertů se specializací na téma umělé intelligence v Praze a okolí. V jejím rámci se třináctičlenná skupina ukrajinských odborníků z podnikatelských organizací, klastrů, univerzit i jednotlivých firem setkala se svými českými protějšky a absolvovala take program AI Fóra Česko & Ukrajina, které se konalo ve středu 24. dubna na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Organizátorem celé mise bylo sdružení CzechInno, ze svých fondů ji podpořily Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvo zahraničních věcí ČR.

číst více
Zveme Vás na AI Fórum Česko & Ukrajina

Zveme Vás na AI Fórum Česko & Ukrajina

Zajímá Vás, co je nového ve využívání umělé inteligence v denní praxi v průmyslu, energetice, ochraně životního prostředí, zdravotnictví i veřejné bezpečnosti? Zajímáte se navíc o téma česko-ukrajinské spolupráce? Přijďte na AI Fórum Česko & Ukrajina.

číst více

Smart Business Festival

Chceme nabídnout širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání při využití technologických, sociálních a ekonomických inovací.
Více o projektu

Smart Export Hub

Největší letošní akce Smart Export Fórum nabízí Vaší firmě osobní setkání s významnými exportéry z Japonska, Jižní Koreji a Singapuru a oblastí Hongkongu a Tchaj-wanu.

Vizionáři

Projekt Vizionáři vznikl již před 9 lety a jeho cílem je ocenit přední české firmy, podnikatele a konkrétní autory inovativních produktů, výrobků, postupů či služeb.
Více o projektu

Digitální Transformace CZ 2020

Podpořte svoji digitální zralost! Umožníte Vaší firmě plynulý a bezpečný přechod k digitálním technologiím a dosáhnout tak výrazně lepších výsledků při svém podnikání.