Jací budou Vizionáři 2023?

To se samozřejmě dozvíme až po uzávěrce přihlášek a jejich vyhodnocení odbornou porotou.

Vítěze veřejně vyhlásíme v prosinci 2023.

 

                        

Cílem projektu Vizionáři je oceňovat přední české firmy, podnikatele, organizace a konkrétní autory inovativních produktů, výrobků, postupů či služeb.

Pracujete inovativně? Snažíte se nabídnout odlišné produkty nebo služby, které jsou absolutní novinkou? Pracujete na jedinečném projektu nebo vás inovace zajímají a chcete se o nich dozvědět více?

Pak je právě vám určen projekt Vizionáři.

Jedná se o projekt s desetiletou historií, zaměřující se na podporu a propagaci neotřelých a inovativních projektů, nástrojů a technologií, které pomáhají k lepšímu a efektivnějšímu podnikání nebo ke zkvalitnění služeb jak ve firmách a firemním prostředí, tak i veřejné sféře a celé společnosti. I Češi mají mezi sebou Vizionáře! A umějí vytvořit nejmodernější produkty a vyvinout služby, které se mohou stát světovými.

Registrujte se do projektu Vizionáři 2023

Pracujete inovativně? Snažíte se svým zákazníkům nabídnout odlišné služby, které jsou na trhu absolutní novinkou? Pracujete na jedinečném projektu nebo vás inovace zajímají a chcete se o nich dozvědět více?

Co získáte účastí ve Vizionářích 2023?

Z přihlášených počinů a jejich autorů vybere odborná porota složená z partnerů projektu, akademických a vědeckých institucí, státní správy a představitelů inovačního podnikání vítězné projekty, které získají:

  • Titul Vizionář a nebo jiné ocenění (např. čestné uznání odborné poroty)
  • Mediální podporu
  • Zapojení do unikátního systému na podporu inovací v ČR
  • Podporu rozvoje firmy pomocí služeb partnerů – poradenství a nové obchodní kontakty s novými obchodními příležitostmi
  • Možnost lepšího uplatnění na trhu

Projekt Vizionáři je podporován nejenom prostřednictvím renomovaných rádií, tištěných i elektronických podnikatelských periodik.

Jak se přihlásit?

Přihlášení do projektu je velmi jednoduché. Stačí mít jakoukoliv vlastní inovaci, vyplnit a zaslat registrační formulář. S podáním přihlášky je spojena povinnost úhrady účastnického poplatku ve výši 3.990 Kč včetně DPH 21%.

Úhrada poplatku je možná výlučně bankovním převodem na účet sdružení CzechInno, z.s.p.o. vedený u GE Money Bank, Praha 7, číslo účtu: 202214859/0600, a to do 5 dnů ode dne podání přihlášky. Po přijetí platby bude neprodleně vystavena a zaslána faktura – daňový doklad.

Uzávěrka přihlášky do projektu Vizionáři 2023: do 16. 11. 2023

Vyhlášení vítězů projektu: prosinec 2023, pouze pro zvané

Víte o firmě, která by mohla být Vizionářem 2023? Nominujte ji a my se s ní spojíme!

Nominujte do projektu

Účastníky projektu se mohou stát majoritně české firmy, podnikatelé a organizace s inovačním potenciálem a schopností reagovat na měnící se trh a jeho potřeby.

Microsite projektu 

Registrujte se již dnes

Pracujete ve firmě inovativně? Snažíte se svým zákazníkům nabídnout odlišné služby, které jsou na trhu absolutní novinkou? Pracujete na jedinečném projektu nebo vás inovace zajímají a chcete se o nich dozvědět více?