Praha, 4. listopadu 2022 – Po roce se opět vrací úspěšná informační, prezentační, kontaktní a networkingová akce zaměřená na propagaci neobvyklých a inovativních projektů, nástrojů a technologií. Smart Business Festival CZ 2022 letos vysíláme stylově z Žižkovské vysílací věže (Tower Park Praha) ve středu 9. listopadu 2022 od 9:00.

Festival chytrého podnikání nabízí zejména malým a středním firmám každoroční přehled nových příkladů dobré praxe a nabídek spolupráce, letos se zaměřením na úspěšnou digitální transformaci evropské ekonomiky a společnosti s využitím digitálních inovací. Dozvíte se především, co je nového v Česku i Evropě v podpoře digitálních inovací v podnikání, jaké služby, tipy a doporučení mají pro české malé a střední firmy naši partneři ze zahraničí, co se osvědčilo při implementaci digitálních inovací do veřejných služeb, kde je prostor pro další spolupráci v rámci Česka i Evropy a co pro Vás v tomto ohledu mohou udělat nově vybraná Evropská centra pro digitální inovace (EDIH).

V programu se představí zástupci české vlády i Evropské komise, organizace na podporu podnikání z Česka, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Španělska, Portugalska a Ukrajiny a pět českých a pět zahraničních Evropských center pro digitální inovace, které s podporou z programu Digitální Evropa zahajují poskytování svých služeb českým i evropským malým a středním firmám i veřejným organizacím.

Můžete se připojit online z pohodlí svých kanceláří nebo homeofficů. Registrace je otevřena na www.smartbusinessfestival.cz.