Ve středu 29. listopadu 2023 se sejdeme na našem domovském CyberSecurity Hubu CZ v Brně k našemu stěžejnímu tématu – kyberbezpečnosti!

Ukrajina nám v oblasti kybernetické bezpečnosti může být obrovskou inspirací a bezedným zdrojem informací, dat i zkušeností z bezprecedentně intenzivních kyberbezpečnostních útoků, kterým čelí v posledních dvou letech.

Máte zájem se potkat s účastníky mise ukrajinských kyberbezpečnostních expertů, kteří navštíví v posledním listopadovém týdnu Brno? Chcete s naším týmem i dalšími  kyberbezpečnostními odborníky  podiskutovat o tom, jak si stojí Česko a české firmy v cybersecuritě a jak si můžeme v této oblasti navzájem pomoct s ukrajinskými partnery?
A nakouknout také do našeho KYPO Kybernetického polygonu?

Navštivte 29. listopadu 2023 Cybersecurity Twisteru Czechia & Ukraine, který pro Vás pořádáme v prostorách CyberCampusu CZ v Brně na Šumavské 15. 

Hlavními organizátory akce jsou sdružení CzechInno a SyberSecurityHub, partnery akce jsou Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Akce se koná za podpory CIH, EU a Národního plánu obnovy.