V oblasti informační a kybernetické bezpečnosti malé a střední firmy často nevědí, kde začít. A co více – nejsou si ani vědomy toho, že mají nebo mohou mít nějaký bezpečnostní problém.

Komplexní řešení je příliš nákladné, nejisté a zdlouhavé. Než nastane skutečná škoda způsobená únikem data nebo paralýzou činnosti firmy v důsledku kyberútoku, chybí často motivace k řešení problému.

Jakým hrozbám aktuálně české malé a střední firmy čelí? A kterých služeb mohou k jejich eliminaci využít? To Vám přiblížíme slovně i prakticky na prvním letošním regionálním.

V oblasti informační a kybernetické bezpečnosti malé a střední firmy často nevědí, kde začít. A co více – nejsou si ani vědomy toho, že mají nebo mohou mít nějaký bezpečnostní problém. Komplexní řešení je příliš nákladné, nejisté a zdlouhavé. Než nastane skutečná škoda způsobená únikem data nebo paralýzou činnosti firmy v důsledku kyberútoku, chybí často motivace k řešení problému.

Jakým hrozbám aktuálně české malé a střední firmy čelí? A kterých služeb mohou k jejich eliminaci využít? To Vám přiblížíme slovně i prakticky na prvním letošním regionálním Cybersecurity Twisteru pro malé a střední firmy, a to 21. května 2024 od 9:00 v Technologickém centru BIC Plzeň.

Představíme Vám:

  • typická rizika v malých a středních firmách pro oblast bezpečnosti dat
  • jak se na jejich zvládnutí dobře připravit
  • které státem a Evropskou unií dotované služby a projekty jsou malým a středním firmám k dispozici
  • kdo Vám může v oblasti kyberbezpečnosti pomoci se lépe zorientovat.

Účast na semináři i veškeré služby EDIH CyberSecurity Hub jsou pro malé a střední podniky díky podpoře z programů Digitální Evropa a Národní plán obnovy bezplatné.
Více informací o akci, program i registrace na www.cybersecuritytwister.cz.