Přihláška

Nová tisková technologie HP PageWide Vás zve na Kybernetickou revoluci CZ. Digitální budoucnost přichází. Nahradí roboti lidi? 

Přijďte a zúčastněte se soutěže s tiskovou technologií budoucnosti HP PageWide.

 

Účastnický poplatek je 590 Kč (obsahuje celodenní vstupné a občerstvení)

POZOR! Kapacita prostor je omezena! Zajistěte si proto svou vstupenku co nejdříve

Závazná přihláška k účasti:

  1. (povinné pole)
  2. (povinné pole)
  3. (povinné pole)
  4. (povinné pole)
  5. (povinné pole)
  6. (povinné pole)
  7. (vyplňte platný email)
  8. (povinné pole)
  9. Zvolte akci
  10. (povinné pole)
 

V případě jakýchkoliv problémů s vyplněním přihlášky se nám ozvěte na E: info@czechinno.cz nebo nám zavolejte T: +420 608 86 86 56 !

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem CzechInno, z.s.p.o. se sídlem Dukelských hrdinů 29, 170 00. Praha 7, Česká republika, IČ: 725 39 275 pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.
Hlavní odborní partneři
Mediální odborní partneři
Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.