Cílem projektu je ukázat, jak se připravit na zostřující boj s konkurenty, kteří již naplno využívají ve svém podnikání prvky kybernetiky, robotiky, internetu věcí a mnohé dalších nadčasových novinek. Přijďte se podívat na jednu z nejzajímavějších regionáních akcí!

Digitální revoluce přináší příležitost pro firmy a nové obchodní modely. Přitom společnosti napříč odvětvími využívají jen pětinu potenciálu, který digitalizace skrývá. A právě pro firmy, které chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu a získat rozhodující výhodu, je určena naše B2B akce Kybernetická revoluce CZ.

____________________________________________________________________________________________ 

Termíny konání:

 • Regionální akce Západ  Plzeňwww.vtpplzen.cz  –  24.1, 2017
 • Regionální akce Východ  Hradec Králové – www.tchk.cz –  21. 2. 2017
 • Regionální akce Jih – České Budějovice – www.jvtp.cz –  30. 3. 2017
 • Regionální střední Morava  Olomouc – www.vtpup.cz 6.4 2017
 • Regionální jižní Morava – Brno – BVV administrativní budova, sál 102, 26. 4. 2017
 • Regionální akce Slezsko  Ostrava – www.vtpo.cz, 17. 5. 2017

Cena: 590 Kč včetně DPH. ( obsahuje celodenní vstupné, občerstvení)

POZOR! Kapacita prostor je omezena! Zajistěte si proto svou vstupenku co nejdříve.

Kompletní program celé akce najdete v levé části menu.

Proč navštívit akci Kybernetická revoluce CZ?

 • Dozvíte se zajímavé informace o tom, co je Průmysl 4.0 a jaké prvky jsou pro něj charakteristické. Ukážeme vám, jak při aplikaci moderních principů a postupů může firma významně ušetřit na svých nákladech, dosáhnout významného posílení své konkurenceschopnosti !
 • Jednotliví řečníci vám vysvětlí, jaké jsou klady, ale i možná úskalí nahrazování lidského faktoru kybernetickými systémy a zavádění automatizace do podnikání, a to jak ve výrobním procesu, tak ve fázích předvýrobních a povýrobních (včetně poskytování služeb a nových obchodních modelů).
 • Budete si moci prohlédnout revoluční produkty a služby od českých i zahraničních firem s přídomkem „4.0“, které nabízející zajímavá a inovativní řešení.
 • Dozvíte se, jaké důsledky pro vaši firmu může mít zavedení prvků Průmyslu 4.0 a na jaká rizika se naopak máte připravit do budoucna – ať už z pohledu bezpečnosti, tak z pohledu implementace.
 • Představíme vám firmy, které mají implementaci principů Průmyslu 4.0 do jejich firmy již úspěšně za sebou. Nebudou chybět ani příklady tzv. good practice – zástupci těchto firem se s vámi podělí o své know-how a povypráví vám, jaké překážky museli zdolávat a jak se jim podařilo jednotlivé problémy překonat.
 • V neposlední řadě získáte zajímavé a cenné kontakty na investory a majitele firem, se kterými můžete navázat další obchodní a strategické  partnerství.

 

Generální odborný partner
Hlavní odborní partneři
Mediální odborní partneři
Hlavní partner pro právní poradenství
Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.
We respect your privacy.