ENERGO SUMMIT 2018 – ZAREZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO VČAS
12.5.2018
ENERGO SUMMIT 2018, doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY 2018 je koncipován jako platforma pro odbornou diskusi k otázkám dalšího rozvoje energetiky v ČR i EU. Hlavním tématem je nová energetika se spotřebitelem v centru, především s ohledem na obnovitelné zdroje energie a energetickou účinnost.
Bude nás ovládat toaster? Projekt Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti? Tentokrát v Podnikatelském inkubátoru Kanov v Karlových Varech
2.5.2018
Podnikatelský inkubátor Kanov hostil již čtvrtou letošní akci z cyklu Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti?, kterou ve spolupráci s partnery uspořádalo sdružení CzechInno.
Projekt Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti? pokračoval v BEA Campusu Olomouc
15.4.2018
11. dubna 2018  BEA Campus Olomouc hostil již třetí letošní akci z cyklu Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti?, kterou ve spolupráci s partnery uspořádalo sdružení CzechInno. Přítomní odborníci z firem, regionální samosprávy olomouckého kraje, univerzit a dalších institucí měli možnost s účastníky diskutovat na témata podstatných dopadů nových technologií do života firem i celé společnosti.
Projekt Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti? pokračoval v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích
4.4.2018
České Budějovice, 28. března 2018:  Jihočeský vědeckotechnický park dnes hostil druhou letošní akci z cyklu Kyberneticka revoluce CZ aneb Lid versus roboti?, kterou ve spolupráci s partnery uspořádalo sdružení CzechInno. Přítomní odborníci z firem, regionální samosprávy jihočeského kraje, univerzit a dalších institucí tak měli možnost s účastníky diskutovat na témata podstatných dopadů nových technologií do života firem i celé společnosti.
1. stránka z celkem 912345...Poslední »
Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.