Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek zaštítil sérii prezentací s názvem Kybernetická revoluce CZ

Sérii prezentačních akcí s názvem Kybernetická revoluce CZ, která odstartuje již 24. 1. 2017 v Plzni, zaštítil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Záštity pana ministra si velice vážíme a věříme, že tento projekt českým firmám pomůže k lepšímu využití příležitostí, které digitální revoluce nabízí.

Cílem projektu je pomoci českým firmám připravit se na zostřující konkurenční boj a seznámit je jak s pojmem, tak s možnou implementací tzv. Průmyslu 4.0. Účastníci jednotlivých regionálních akcí se také dozví, jaké nároky budou technologické novinky klást na zaměstnance firem i na jaká bezpečnostní i právní úskalí mohou firmy narazit.

První regionální akce ze série Kybernetická revoluce CZ se bude konat dne 24. 1. 2017 od 9:00 ve Vědecko-technickém parku v Plzni.

Další regionální akce se budou konat v následujících městech:

  • Regionální akce Východ – Hradec Králové –  21. 2. 2017
  • Regionální akce Jih – České Budějovice (Jihočeský kraj), 30. 3. 2017
  • Regionální střední Morava – Olomouc, (Olomoucký a Zlínský kraj), 6.4 2017
  • Regionální jižní Morava – Brno (Jihomoravský kraj a kraj Vysočina), 26. 4. 2017
  • Regionální akce Slezsko – Ostrava (Moravskoslezský kraj), 17. 5. 2017

CzechInno je neziskovým zájmovým sdružením právnických osob, založeným k podpoře českého inovačního podnikání. Sdružení je již tradičně organizátorem a vyhlašovatelem soutěže Vizionáři, jejímž cílem je každoročně oceňovat inovativní počiny v českém podnikání, organizátorem přehlídky kontaktů a informací pro export s názvem Festival Exportu CZ a projektu Smart Business Festival, který se věnuje inovacím a chytrým řešením v podnikání. V roce 2016 sdružení získalo ocenění v rámci European Business Elite Awards 2016 za unikátní systém rozvoje podnikání a podpory inovací.

Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.